nelapro.com - tipy a triky pro windows a hry
datum: 19. 03. 2018   | úvodní stránka | on-line záložky | kontakt | top 40 | fotomodelky | cesta po Evropě |
 
| bazar | legrácky | tapety na plochu | flash video | humortapety na mobiloffice |

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 29 nalezených)    

|0-15|15-30|

Wimbledon 2009
(gripen, java hry-recenze, 05.07.2009)
Zažij atmosféru Wimbledonu v oficiální mobilní hře turnaje ročníku 2009.6 vnitřních a venkovních kurtů s několika různými povrchy včetně travnatého. Nové animace: backhand ve výskoku, mezi nohama, podání pod rukou a další. Nacpěte se jahodama se šlehačkou, zazvoňte zvoncem a pusťte se do soupeřů.
Terminator: Salvation
(gripen, java hry-recenze, 05.07.2009)
Vtěl se do role vůdce Hnutí odporu Johna Connora v postapokalyptickém Los Angeles roku 2018. Ve střílečce, která je inspirována filmem a odehrává se z pohledu třetí osoby, svádíš po boku Marcuse Wrighta, Kyle Reese a ostatních boj o přežití se silami Skynetu.
Ferrari World Championship 2009
(gripen, java hry-recenze, 05.07.2009)
Připoj se k týmu Scuderia Ferrari jako Massa nebo Räikkönen za volantem Ferrari F60 nebo F1 Ferrari sezóny 2009. Mód historických závodů s 5 legendárními vozy Ferrari, od 246 F1 z roku 1958 po vůz F1-2000. 11 nových okruhů od Austrálie po Itálii, poprvé včetně nočního závodu v Hong Kongu.
Kriminálka: New York
(gripen, java hry-recenze, 07.02.2009)
Všechny příznivce Kriminálky NY vyslyšel Gameloft a vypustil do světa java hru s příznačným názvem "Kriminálka New York".Taky jak jinak by se měla hra jmenovat, když je postavena právě na základě televizního seriálu. Na vás, jako neotřelého detektiva, bude záviset rozluštění proč a jak došlo k zavraždění ženy a usvědčit pachatele.
Silent Hill 2 mobile
(gripen, java hry-recenze, 23.11.2008)
Horor do mobilu v druhém pokračování víceméně úspěšné adventury z pohledu první osoby - tak nějak by se dala v kostce charakterizovat mobilní hra Silent Hill 2. Sice slovo „horor” je poněkud nadnesené, protože přenést hororovou atmosféru do mobilu zkrátka nejde. Jak se dvojka povedla nebo nepovedla, se stane věcí názoru.
Ice Age Mammoth Mayhem
(gripen, java hry-recenze, 25.09.2008)
Mamutí vzpoura v době ledové? Možná. Jedno je však jisté - v této hře nebudete v roli veverky přeskakovat z místa na místo, abyste posbírali co možná nejvíc ořechů, ale budete putovat dobou ledovou a zachraňovat zvířata uvězněná v ohradách. I když i ty ořechy se budou hodit.
Zuma
(meg, java hry-recenze, 06.09.2008)
Kdo by neznal legendární hru, jenž si vydobyla svoje místo na nejednom počítači a roztočila kolotoč nervů, když člověk nestíhal sestřelovat alespoň dvě stejně barevné kuličky třetí z jakési tlamy a pak nemohoucně jen přihlížel neúspěchu, jak ty barevné potvory se nezadržitelně řítily do propadliště - a vztek stékal po čele.
Mumie: Hrob Dračího císaře
(gripen, java hry-recenze, 06.09.2008)
Hraj jako chytrý dobrodruh Alex O’Connell a prožij nejlepší okamžiky filmu v této nevšední akcí nabité hře: dobrodružství, akce, souboj, hrůza, kouzla, kletby jsou na každém kroku! Pomocí svých reflexů a inteligence se dostaň přes množství chytrých pastí a kouzel, díky kterým jsou všechna místa překvapující.
The Settlers
(kyselina, java hry-recenze, 17.01.2008)
Postav se do čela osadníků a vybuduj vzkvétající společnost, která ti poroste před očima - tak nějak by se dala definovat mobilní strategie The Settlers. Pokud vás budovatelské strategie baví, mohlo by se říct, neváhejte, The Settlers je šitý pro vás. Pokud ale nejste zběhnutí v anglickém jazyce, mohlo by se stát, že hru spláchnete.
Assassin´s Creed
(gripen, java hry-recenze, 15.01.2008)
Nějaký Asasinek byl svého času pro mou tříletou neteř legendární Večerníček. Assassin´s Creed s pohádkami pro ratolesti nemá ale vůbec nic společného. Možná by mohl mít. A jak by taková pohádka začínala? Třeba takhle: „Před dávnými a dávnými časy, kdy parní lokomotivy byly výmyslem pošahaných bláznů...
Heroes
(kathy, java hry-recenze, 14.01.2008)
A máme tady další televizní seriál v podobě mobilní hry. Tentokrát to jsou Hrdinové. Stejnojmenný televizní seriál se v našich končinách teprve rozjíždí, takže je předčasné dělat nějaké závěry o úspěšnosti či propadáku. Mobilní předělávka ale má šanci se na čas v mobilech uchytit, nepatříme-li však k odpůrcům charakterních hrdinů.
American Gangster
(kathy, java hry-recenze, 14.01.2008)
Gangsteři znovu obsadili mobilní telefony. Na ústřednách se napichují odposlechy. Kdo koho odpráskl nebo se chystá podříznout? Kterej polda je úplatnej a kterej ctí zákon a pořádek? Kterého politika podplatit a komu jen tak ze srandy objet auto kurunou? V této hře na to přijde. Česká jména ale nehledejte.
Ratatouille
(gripen, java hry-recenze, 13.01.2008)
Nebo chcete-li Cheese Rush, volně řečeno - úprk za sýrem. Stejnojmenný film, poskytl námět pro mobilní hru, která s filmovou předlohou má i nemá hodně společného. Spíš to tak nějak balancuje na nějaké pomyslné hraně. Hlavní role ale zůstává. Krysák. A v tomto případě veškerý odpor musí jít stranou.
Beowulf
(gripen, java hry-recenze, 17.12.2007)
Každý národ má svého hrdinu. Angličané mají Beowulfa. Beowulf je Vikingem a Vikingové samozřejmě milují divadlo, dlouhé procházky po lese.. Nyní ale není na to čas, protože Beowulf musí jít do boje proti mocným titánům a celé řadě příšer i obyčejných nepřátel. Mořští hadi, draci, démoni a jiné příšery čekají na jeho ocelový meč.
Kriminální policie: smrt na univerzitě
(gripen, java hry-recenze, 11.04.2007)
Zapomeňte na svoje předpoklady, zapomeňte na to, co si myslíte, že víte. Mrtví vám nic nepoví, ale důkazy ano - a důkazy nikdy nelžou. jeden doličný předmět je lepší než deset očitých svědků. Čtete detektivky? Nebo je aspoň občas sledujete v televizi? Pak už určitě tušíte, že honit dva králíky současně, nemá žádný smysl.

|0-15|15-30|

nelapro.com - zábava na počítač a mobily