nelapro.com - tipy a triky pro windows a hry
datum: 19. 03. 2018   | úvodní stránka | on-line záložky | kontakt | top 40 | fotomodelky | cesta po Evropě |
 
| bazar | legrácky | tapety na plochu | flash video | humortapety na mobiloffice |

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 40 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|

Co je to?
(kyselina, perličky z pošty, 23.12.2007)
Několik málo hádanek ze života, abyste si promrskali šedou kůru mozkovou, pokud někomu už nezměnila barvu - třeba na hnědou. Možná si někdo myslí, že na vše zná odpověď, ale možná že taky ne. Kdo nevyzkouší, nemůže vědět jak na to je nebo není. A nebo si může alespoň vylepšit znalosti ze života.
Druhý motorek..?
(kyselina, perličky z pošty, 21.12.2007)
Komické - nekomické... Pošťákům se roztrhl pytel a různých ptákovin chodí denně víc než míň. A protože teď je čas různých přání a předsevzetí, někdo mohl by si přát pravidelný sex. A k tomu by měl znát druhy sexu. Protože co kdyby se mu eventuálně to vánoční přání vyplnilo, že?
Netradiční vánoční přání
(meg, perličky z pošty, 21.12.2007)
Vánoce jsou tady, zpívá se v jedné reklamě a pak už nezbývá než něco si přát. Ještě se přát smí, protože do toho dne kdy se podíváte pod stromek, možná tam bude nějaký ten dárek nebo tam taky může být pěkně vymeteno. No, necháme se překvapit. A to netradiční vánoční přání?
Přání dobrého rána
(meg, perličky z pošty, 30.01.2007)
Přej a bude ti přáno, říká jedno přísloví. Kolik je na tom pravdy nebo jen jakési pověry (nebo jak to nazvat slušným slovem). Takže přej a bude ti přáno. Mohli jsme si třeba poslat přání dobrého rána, aby se dobře makalo až by se z nás kouřilo a my byli v sedmém vidění jak nám jde pěkně od ruky naše milované práce.
Život si nevybírá
(kyselina, perličky z pošty, 30.01.2007)
Život si nevybírá. Nebo vlastně časem si začne vybírat úroky za promarněné roky, ale i za ty kdy se žilo spořádaně na vrcholu života. Jenže čas je neúsporný a pak se děje co se děje. Jo, jednou jsi dole, pak třeba uprostřed a jindy by bylo lepší se do země zahrabat hodně hluboko. Jenže ne každý na to má rozumové vlohy.
A zase nějaké to pps
(kyselina, perličky z pošty, 30.01.2007)
Že pépéesky patří mezi nejrozšířenější přílohy v poště, o tom není zřejmě sebemenších pochyb. A tak i tentokrát jsme pro vás vybrali z té záplavy několik ukázek toho, co nám v poslední době přišlo poštou. Každá prezentace má v sobě cosi, za co stojí si ji prohlédnout. Některé možná hned zavřít.
Baby v bahně
(kyselina, perličky z pošty, 23.01.2007)
Že ženské nejsou žádné tintítka? Hoďte je do bahna a ty čistomilné dvounožky, se promění v ... Jako by se narodily v nějakém bahňákově. Když se jim povolí uzda, jsou jak utrženy ze řetězu. Že žádnou takovou neznáte? A tomu věříte? Tak se podívejte, jestli se v tom bahně neválí někdo, koho znáte... Jeden nikdy neví.
Tipy na zpestření často nudné práce
(kyselina, perličky z pošty, 12.01.2007)
Nudí vás vaše každodenní práce? Zpestřete si ji. Je to jedna z možnosti, jak z práce nezešílet. Nemusíte si ani kupovat medvídka mývala. Stačí trochu té lidské nebo jaké fantazie a práce se vám může zdát hned o něco příjemnější. Některou pracovní činnost však nezpestříte ani kdybyste se rozkrájeli. Nebo co.
Vtipy
(kathy, perličky z pošty, 12.01.2007)
Psané vtípky nevymřely. To by se mohlo jen zdát. Možná se na ně trochu pozapomíná, ale pravda může být úplně někde jinde. Co by asi mohl chtít synek pod stromeček? Bratříčka nebo sestřičku? Medvídek Pů není žádná měkota. Ani dobře vybavené mladici se nemusí podařit usouložit dědečka k smrti.
PPS v nekonečných variantách
(kathy, perličky z pošty, 12.01.2007)
Do pošty se nedostávají jen obrázky, jak by se mohlo zdát. Přichází i prezentace, kterou jsme tak nějak opomíjeli prezentovat. Takže to napravíme a předkládáme vám k shlédnutí několik ukázek více či méně zdařilých příběhů. Zajímá vás jak budou ušity plavky? A jak to vypadá, když se ženská sbalí a vypadne...
Momentky ze života
(kathy, perličky z pošty, 12.01.2007)
Pošta se nám pěkně plní. Posíláte skutečně zajímavosti. Momentky ze života, to jsou věci. Málo komu se poštěstí spatřit na vlastní oči kuriózní věci a ještě k tomu všemu je zachytit třeba mobilním telefonem, který má v sobě zabudovaný fotoaparát. Pokud nepatříte mezi tyto šťastlivce, můžete se alespoň podívat.
Když malířům dojde plátno...
(gripen, perličky z pošty, 20.11.2006)
Když malířům dojde plátno, ale myšlenky nějaký ten umělecký klenot vidí jasně před sebou, věřte že si umí poradit. Když dojde plátno, přijde vhod ženské tělo. A že se na něm dají vytvořit mistrovské kousky, tak tomu klidně věřte. Kdo by byl snad na pochybách, má možnost se přesvědčit na vlastní oči.
Animované vtípky včerejšího dne
(meg, perličky z pošty, 18.10.2006)
Animované vtípky včerejšího dne nejsou pro každého. Slabší povahy by mohly dostat nějaký ten kolaps (nebo jak záchvat feministické prostoduchosti nazvat) a pak by mohly vyřvávat do noci ať se bije na poplach, protože přece z takových věcí se vtípky nedělají. Věřte nebo ne, vtípky se dělají ze všeho.
Pozdravuj holuby
(meg, perličky z pošty, 03.10.2006)
Pozdravuj holuby? Šest vtípků z každodenního života. Ani darování sperma nemusí být bez následků. Něco málo z pláže, kde je konečně dokázáno, že nejen mužské přirození nabývá na velikosti. A jak může dopadnout sex v hotelu? Než se do nějaké takové radovánky pustíte, pozorně si přečtěte návod k použití...
Přírodní úkazy
(meg, perličky z pošty, 20.09.2006)
Říká se, že příroda je kouzelná čarodějka. A ono na tom vážně něco bude. Ne jen něco, ale jak už to tak vypadá, bude na tom dost pravdy. Pak se není čemu divit, když se jen tak procházíte krajinou a ze stromu na vás civí cosi, co se podobá mužské hrdosti nebo jak to nazvat. A pak, že příroda nepřekvapí oko.

|0-15|15-30|30-45|

nelapro.com - zábava na počítač a mobily