nelapro.com - tipy a triky pro windows a hry
datum: 19. 03. 2018   | úvodní stránka | on-line záložky | kontakt | top 40 | fotomodelky | cesta po Evropě |
 
| bazar | legrácky | tapety na plochu | flash video | humortapety na mobiloffice |

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 33 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|

GOM Media Player
(gripen, programy, 05.03.2008)
Již ze samotného názvu může být jasné, že GOM Media Player slouží k přehrávání videa. Pomocí tohoto přehrávače přehrajete běžné formáty jako jsou třeba avi, dat, mpeg, ale i netradiční formát pro video, který spíš využívají mobilní telefony. Formát 3gp. Takže videa natočená pomocí mobilních telefonů, si budete moci přehrávat i v počítači.
Index.dat - co neví, nepoví
(gripen, programy, 06.01.2008)
O souboru index.dat jsme již psali v článku Co o vás prozradí soubor index.dat?. Všeobecně je známo, že si prohlížeč Internet Explorer do tohoto souboru ukládá adresy internetových stránek, které jste navštívili. Rovněž v něm můžete najít i třeba odkazy k obrázkům, které byly přes IE otevřeny.
Spyware Begone
(gripen, programy, 21.12.2007)
Myslíte si, že dostatečně máte zabezpečený počítač proti spywaru, adwaru, trojských koní či mailwaru? Pak vyzkoušejte free program Spyware Begone ve verzi 8.50 a uvidíte jak na tom skutečně jste. Dalo by se říct, že tento program je důslednější v prohledávání než jeho konkurence. Určitě nějakou tu havěť ve vašem počítači najde.
CDBurnerXP Pro 4.0.022 vs. Burn4Free 3.6.0.0
(kathy, programy, 17.12.2007)
Který freewarový program zvolit jako vhodnou alternativu k Neru? CDBurnerXP Pro v jeho nejnovější verzi nebo raději sáhnout po jiném zdarma dostupném programu, jakým může být Burn4Free? V prvním kole jsme samozřejmě sáhli po prvním známnějším programu. Jenže osud tomu asi chtěl, že jsme skončili u konkurence.
Winpooch
(kathy, programy, 11.09.2007)
Jestli vás zajímají změny, které se provádí v registrech nebo ve složce System a chtěli byste je mít pod kontrolou, pak vyzkoušejte tento zdarma dostupný program Winpooch ve verzi 0.6.6 Komunikovat s vámi bude v češtině, takže jeho nastavení by nemělo být na úrovni náhod a omylů.
Hijack This
(gripen, programy, 27.02.2007)
Program pro vyhledávání spyware v IE. Mění-li se vám např. domovská stránka jen tak pro nic za nic, zkuste použít tento program, který by měl tohoto zlořáda vystopovat. Tento program prohledá celý počítač, aby vám následně zobrazil výsledky toho co našel. Na vás pak už jen záleží, jak s těmito informacemi naložíte.
Folder Marker 1.2 - změna žlutých složek
(gripen, programy, 11.10.2006)
Už vás nebaví žlutě ušaté složky? Změňte to! Ze žluté třeba zelená nebo fialová nebo šedá... Změnit to jde snadněji než se zdá. S free programem Folder Marker to je otázka okamžiku. Nepočítám-li minutu potřebnou k instalaci tohoto programu. Můžete využít i vlastní ikonu a vyhrát si se složkami do sytosti.
Free WMA to MP3 Converter
(gripen, programy, 30.05.2006)
Nesedí vám hudební formát WMA a rádi byste ho převedli do MP3? V tom případě můžete vyzkoušet tento jednoduchý free program, který sice umí jen převod z wma do mp3, ale pokud nepotřebujete nic víc, možná si ho oblíbíte. Jde o jednoduchý program, který zvládne jen to, k čemu je určen.
Sony Ericsson Themes Creator 2.10
(gripen, programy, 18.05.2006)
Vlastníte některý z mobilů od Sony Ericsson a používáte Windows 2000 nebo XP? Pak pro ty z vás, kteří si rádi hrajete s úpravou vzhledu svého mobilu, je určen tento free program, díky němuž můžete měnit barevná témata jak je libo. Displej mobilu si tak můžete přizpůsobit k obrazu svému aniž byste za to museli platit.
Protected Storage Passview
(kyselina, programy, 23.12.2005)
Tento free program zobrazí uložená hesla v Internet Exploreru a hesla zadávaná k e-mailovým účtům přes protokol pop3  jak v MS Outlooku tak i Outlooku Expres. Ani IncrediMail a jemu podobní klienti tomuto programu neodolají, když využívají informace převzaté z Outlooku. Toho si můžete všimnout při jejich instalaci.
Iconsextract
(kyselina, programy, 21.12.2005)
Extrahování ikon ze souborů. Může se stát, že byste chtěli nějakému zástupci přiřadit ikonu, která je ukryta v nějakém souboru. Jak ale tu ikonu z toho souboru dostat? Jednoduchým řešením může být použití free programu Iconsextract, který dokáže vytahat ikony z exe, dll, ocx a cpl souborů.
EMCO Malware Bouncer
(kyselina, programy, 13.09.2005)
Používáte pro čistění počítače od různé havěti Ad-Aware nebo Spybot a myslíte si, že by to mělo alespoň na 80% stačit? Tak to jste ještě nevyzkoušeli free scen EMCO Malware Bouncer, pro něhož je scenování disku otázkou několika vteřin a že toho smetí najde víc než byste doufali, na to můžete vzít jed.
PhotoFiltre
(gripen, programy, 04.09.2005)
Hledáte grafický program, který je zadarmo a při tom šlape na paty placeným programům? Pak vyzkoušejte PhotoFiltre! Tento free program toho umí vážně spoustu a ke všemu s vámi komunikuje hezky česky. Obsahuje základní editační funkce a více než 100 filtrů pro efekty. Program můžete také rozšířit o řadu doplňků...
ilSystem Wiper 2.4.1
(kyselina, programy, 12.06.2005)
Zameťte po sobě stopy. Díky tomuto programu je to hračka. Nikdo pak nebude vědět které soubory jste otvírali, po kterých stránkách jste létali nebo jakou muziku jste si pouštěli. Tento free program dokonale zahladí vaše stopy a už se nebudete muset obávat, že vaše aktivity budou vyzrazeny nebo jinak použity.
Mozilla Thunderbird - pošťák klepe i v dešti
(gripen, programy, 13.03.2005)
Nejsem propagátorem ani zastánce nebo kazatelem ve službách Mozilly či Firefoxu. Spíš opak je pravdou. A důvodů je několik. Hlavně se mi příčí arogantní propagace prohlížeče. „Jen idiot nepoužívá Firefox” A pak, ta hořící koudel mi ani nepadla do oka. Tak proč pošťák od Mozilly?

|0-15|15-30|30-45|

nelapro.com - zábava na počítač a mobily